.

.

StarTech.com HPE JD094A Kompatibilis SFP+ Modul - a 10GBASE-LR - 10 gbe Egyetlen Mód (SMF) Optikai Adó - 10GE Gigabit Ethernet

StarTech.com HPE JD094A Kompatibilis SFP+ Modul - a 10GBASE-LR - 10 gbe Egyetlen Mód (SMF) Optikai Adó - 10GE Gigabit Ethernet

HUF 1.67

Áruk mennyisége
Kérésre elérhető

100% - os HP, KOMPATIBILIS : Megfelel az MSA szabványok célja, programozott bevált, hogy végre azonos a HP JD094 A adó modul.ÉLETTARTAM : Ez a HP JD094 A kompatibilis SFP+ modul által támogatott egy életre a Star Tech.Sfp+ optikai modul teljesítmény : MAXIMÁLIS adatátviteli sebesség : 10. 00 Hiányosságok Hullámhossz : 1310nm Típusa : egyetlen mód, csatlakozás Típusa : LC maximális átviteli távolság : 10 km (6. 2 km) fogyasztás :

További részletek

A vevők választása